Eerder is gecommuniceerd over de rioolrenovatiewerkzaamheden op diverse locaties binnen de gemeente Noord-Beveland, zie ook onderstaande email.

Door problemen bij de aannemer waren de materialen deze week (week 37) niet op tijd op de betreffende locaties. Daardoor heeft er geen renovatie van de riolering plaatsgevonden in de Krokusstraat- Hovenierstraat/ Sophiastraat  en Westhavendijk. Deze werkzaamheden worden komende week (week 38) alsnog uitgevoerd. De bewoners zijn  hierover geinformeerd.

De overige planning blijft zoals eerder gecommuniceerd.

Ik hoop huhiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

___


Zoals eerder aangegeven gaan er volgende week (vanaf 8 September) rioolrenovatiewerkzaamheden plaatsvinden in Kamperland (Westhavendijk en Sophiastraat). Onderstaande de verwachte planning van de werkzaamheden.

Kamperland

Sophiastraat

09-09-2025 en 11-09-2025

Kamperland

Westhavendijk

08-09-2025 en 16-09-2025

Totaal overzicht rioolwerkzaamheden

Door het toepassen van eerdergenoemde renovatiemethode is de overlast naar verwachting beperkt. De overlast die bewoners kunnen ondervinden is dat er gedurende één dag minimaal afvalwater geloosd kan worden op het hoofdriool en dat, wanneer het riool door het perceel loopt, de toegangsputten tot het hoofdriool bereikbaar moeten zijn en/of bereikbaar gemaakt moeten worden. Met de betreffende bewoners waar dit speelt is inmiddels contact gelegd of wordt op korte termijn contact opgenomen. Daarnaast zullen verkeersmaatregelen toegepast worden in de vorm van hekken en pionnen. Hierdoor zijn sommige straten voor het autoverkeer iets minder goed bereikbaar, maar voor hulpdiensten altijd wel. Afzettingen wordt gedurende 1 dag geplaatst en na de werkzaamheden direct verwijderd (of naast de rijbaan geplaatst). Aandachtspunt is dat de Westhavendijk (gedeelte onderlangs de dijk) volledig wordt afgesloten. Dit in verband met de beschikbare ruimte. Het autoverkeer kan gemakkelijk omrijden via de Veerweg en Sophiastraat.

De woningen, op de locaties waar wegafzettingen geplaatst worden, blijven sowieso altijd te voet bereikbaar tijdens de werkzaamheden.